Noclegi i apartamenty wakacyjne Baligród

Porównano 85 dostępnych noclegów, znalezione na 4 stronach rezerwacyjnych
Baligród

Polecane noclegi w Baligrodzie

Szukaj noclegów w Baligrodzie: od 65 zł za noc

Balkon/Patio
Domek letniskowy ∙ 2 gości
Baligród, leski, Polska
od 70 zł
Booking.com
4,5
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Dom ∙ 8 gości ∙ 2 sypialnie
Baligród, leski, Polska
od 275 zł
Booking.com
4,4
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Domek w stylu alpejskim ∙ 8 gości ∙ 2 sypialnie
Baligród, leski, Polska
od 211 zł
Booking.com
4,9
Zobacz ofertę
Balkon/Patio
Dom ∙ 10 gości ∙ 2 sypialnie
Baligród, leski, Polska
od 131 zł
Booking.com
4,2
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Domy i apartamenty z kominkiem

Kominek
Domek w stylu alpejskim ∙ 8 gości ∙ 2 sypialnie
Baligród, leski, Polska
od 299 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Kominek
Dom ∙ 12 gości ∙ 3 sypialnie
Mchawa, Baligród, Polska
od 222 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Kominek
Domek w stylu alpejskim ∙ 8 gości ∙ 2 sypialnie
Stężnica, Baligród, Polska
od 254 zł
Booking.com
4,8
Zobacz ofertę
Kominek
Domek w stylu alpejskim ∙ 9 gości ∙ 2 sypialnie
Rabe, Baligród, Polska
od 421 zł
Booking.com
4,7
Zobacz ofertę
Zobacz wszystkie oferty

Najczęściej wybierane udogodnienia w Baligrodzie

 • Garaż (72)
 • TV (69)
 • Grill (63)
 • Dla niepalących (60)
 • Internet (59)
 • Balkon/Patio (49)
 • Ogród (43)
 • Przyjazny zwierzętom (36)
 • Kuchnia (33)
 • Sauna (25)
 • Kominek (24)
 • Mikrofalówka (17)

Pogoda w Baligrodzie


-5°

-2°

14°
19°
23°
12°
26°
13°
26°
13°
20°
13°


-2°
STY
LUT
MAR
KWI
MAJ
CZE
LIP
SIE
WRZ
PAŹ
LIS
GRU
- Liczba dni deszczowych

Ten wykres przedstawia wykres pogodowy na cały rok w Baligrodzie. W najbliższych 6 miesiącach, lipiec będzie miesiącem z najwyższymi temperaturami. Natomiast, wzrostu temperatur nie można spodziewać się w styczniu, kiedy średnie temperatury zazwyczaj wahają się w okolicach -5°. Najbardziej deszczowym miesiącem roku jest styczeń. Natomiast najmniejszych opadów deszczu można spodziewać się w sierpniu.

Baligród, czyli noclegi w cieniu Bieszczadów

Podkarpacka wieś Baligród oferuje niezapomniany nocleg w malowniczej dolinie rzeki Hoczewki, w pobliżu Leska. Wieś bierze swoje początki aż w początkach XVI wieku i w dawnych czasach słynęła jako miejscowość, w której rozlewano najlepsze wina węgierskie. Dziś z kolei Baligród słynie dzięki przepięknym pejzażom, urokliwej okolicy i lokalnym artystom ludowym.

Zobacz wszystkie oferty
Kulinaria

Podkarpackie Smaki

Tak właśnie nazywa się kulinarny szlak wprowadzający wszystkich przyjezdnych w tajniki kuchni podkarpackiej. W tym regonie nadal można skosztować najlepszej staropolskie kuchni bogatej w wyrafinowane smaki dziczyzny. Czy znają Państwo takie dania, jak hreczanyki, proziaki, fuczki albo klepaki? Nie? Baligród może więc zaoferować nocleg, a miejscowe restauracje i wiejskie gospodynie zadbają o Państwo kubki smakowe. Wynajęty domek we wsi Baligród jest najlepszą okazję na spróbowanie wyśmienitych potraw na styku tradycji bojkowskiej, lasowiackiej, łemkowskiej i pogórzańskiej. Podkarpacki miód spadziowy to już z kolei prawdziwa legenda.

Kultura i sztuka

Nie tylko wyśmienite kulinaria

Baligród zawsze szczycił się sporą liczbą lokalnych rzemieślników, twórców sztuki ludowej i artystów. Widać to choćby po ilości warsztatów i pracowni. Natomiast wśród zabytków znalazły się cmentarz żydowski, czyli kirkut, na którym zostały odrestaurowane macewy oraz cerkiew unicka.

Wycieczki w pobliżu

Wybierz się na wycieczkę pod Baligród

Nocleg w regionie będzie znakomitym pretekstem do eksploracji widokowej i interesującej okolicy. W pobliżu można podziwiać rezerwat "Gołoborze", czyli naturalne rumowisko skalne. Niedaleko stąd jest także na przełęcz Żebrak. Jeszcze inną możliwością jest piesza albo rowerowa wycieczka do Doliny Rabskiego Potoku.

Miłośnicy geologii mogą natomiast skierować swoje kroki do kamieniołomu Huczwice, na którego terenie urządzono ścieżkę przyrodniczo-geologiczną. Nieopodal, w miasteczku zwanym przez miejscowych Synarewo jest usytuowana niewielka kaplica z cudownym źródełkiem, które podobno ma magiczną, uzdrawiającą moc, z której też słynie Baligród. Nocleg na Podkarpaciu da Państwu również możliwość orzeźwiającej kąpieli w Zalewie Solińskim. Najbliżej będzie do Wołkowyi. Za to po drodze, w Stężnicy, można obejrzeć ciekawe wodospady na potoku.

Nasi partnerzy to między innymi:

Booking.com Noclegi w Baligrodzie Casamundo Noclegi w Baligrodzie Interhome Noclegi w Baligrodzie TripAdvisor Noclegi w Baligrodzie Novasol Noclegi w Baligrodzie Wimdu Noclegi w Baligrodzie edom Noclegi w Baligrodzie HomeAway Noclegi w Baligrodzie BookApart.com Noclegi w Baligrodzie Noclegowo.pl Noclegi w Baligrodzie 9flats.com Noclegi w Baligrodzie HouseTrip Noclegi w Baligrodzie Belvilla Noclegi w Baligrodzie DanCenter Noclegi w Baligrodzie IdoSell Booking Noclegi w Baligrodzie Holiday Home Noclegi w Baligrodzie Inter Chalet Noclegi w Baligrodzie only-apartments Noclegi w Baligrodzie Migoa Noclegi w Baligrodzie

Więcej miejscowości w okolicy